购买 SIT1602BI-71-30S-74.250000E | SIT1602BI-71-30S-74.250000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-30S-74.250000E
SIT1602BI-71-30S-74.250000E
SIT1602BI-71-30S-74.250000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-30S-74.250000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-30S-74.250000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-30S-74.250000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-30S-74.250000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-30S-74.250000E?
ASTMLPD-27.000MHZ-LJ-E-T3 ASTMLPD-27.000MHZ-LJ-E-T3 Abracon LLC, OSC MEMS 27MHZ H/LV CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1825J0100395JXR 1825J0100395JXR Knowles Syfer, CAP CER 3.9UF 10V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
C322C621K3G5TA C322C621K3G5TA KEMET, CAP CER RAD 620PF 25V C0G 10%, -, * 查看
1-103414-2 1-103414-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER VERT .100 14POS 30AU, -, * 查看
SJS850910 SJS850910 Amphenol PCD, CONN PLUG HSG FMALE 9POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-30S-74.250000E
D# SIT1602BI-71-30S-74.250000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-30S-74.250000E)
SIT1602BI-71-30S-74.250000E
D# 1473-SIT1602BI-71-30S-74.250000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS