购买 SIT1602BI-71-30S-66.666600G | SIT1602BI-71-30S-66.666600G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-30S-66.666600G
SIT1602BI-71-30S-66.666600G
SIT1602BI-71-30S-66.666600G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-30S-66.666600G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-30S-66.666600G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-30S-66.666600G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-30S-66.666600G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-30S-66.666600G?
7M-50.000MAAE-T 7M-50.000MAAE-T TXC CORPORATION, CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
CD4FA911JO3F CD4FA911JO3F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 910PF 5% 100V RADIAL, Radial, * 查看
1825Y0630124KCT 1825Y0630124KCT Knowles Syfer, CAP CER 0.12UF 63V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
C0603C181J1RACTU C0603C181J1RACTU KEMET, CAP CER 180PF 100V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
Y0096100R000A0L Y0096100R000A0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 100 OHM 1/5W 0.05% AXIAL, Axial, * 查看
MBB02070C2009FCT00 MBB02070C2009FCT00 Vishay BC Components, RES 20 OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
25PR20KLF 25PR20KLF TT Electronics/BI, TRIMMER 20K OHM 0.5W TH, -, * 查看
PE-0402CD3N9KTG PE-0402CD3N9KTG Pulse Electronics Network, FIXED IND 3.9NH 840MA 66 MOHM, Nonstandard, * 查看
T38328-07-0 T38328-07-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.375", -, * 查看
1-745968-4 1-745968-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-30S-66.666600G
D# SIT1602BI-71-30S-66.666600G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-30S-66.666600G)
SIT1602BI-71-30S-66.666600G
D# 1473-SIT1602BI-71-30S-66.666600G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS