购买 SIT1602BI-71-30N-31.250000E | SIT1602BI-71-30N-31.250000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-30N-31.250000E
SIT1602BI-71-30N-31.250000E
SIT1602BI-71-30N-31.250000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-30N-31.250000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-30N-31.250000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-30N-31.250000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-30N-31.250000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-30N-31.250000E?
SIT8209AI-31-28S-133.333000X SIT8209AI-31-28S-133.333000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
FOXSLF/080-20 FOXSLF/080-20 Fox Electronics, CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF T/H, HC49/US, * 查看
06035C102JAZ2A 06035C102JAZ2A AVX Corporation, CAP CER 1000PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
100B180GTN500XT 100B180GTN500XT American Technical Ceramics, CAP CER 18PF 500V P90 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
SLP391M400H5P3 SLP391M400H5P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
RN60D5230FRE6 RN60D5230FRE6 Vishay Dale, RES 523 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RMCF0201FT39K2 RMCF0201FT39K2 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 39.2K OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
ER1537-102JM ER1537-102JM API Delevan Inc., FIXED IND 200NH 1.81A 55 MOHM TH, Axial, * 查看
EHT-113-01-S-D-SM-15 EHT-113-01-S-D-SM-15 Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
6651248-1 6651248-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN,SKT,125AMP MIDDLE DWR, -, * 查看
CENB1060A1845Q01 CENB1060A1845Q01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-30N-31.250000E
D# SIT1602BI-71-30N-31.250000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-30N-31.250000E)
SIT1602BI-71-30N-31.250000E
D# 1473-SIT1602BI-71-30N-31.250000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS