购买 SIT1602BI-71-30N-24.576000E | SIT1602BI-71-30N-24.576000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-30N-24.576000E
SIT1602BI-71-30N-24.576000E
SIT1602BI-71-30N-24.576000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-30N-24.576000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-30N-24.576000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-30N-24.576000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-30N-24.576000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-30N-24.576000E?
SIT8208AI-21-33S-16.000000T SIT8208AI-21-33S-16.000000T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
135D857X9008K6 135D857X9008K6 Vishay Sprague, CAP TANT 850UF 8V 10% AXIAL, Axial, * 查看
1210J0630103KCT 1210J0630103KCT Knowles Syfer, CAP CER 10000PF 63V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
E36D350HLN683TC79M E36D350HLN683TC79M United Chemi-Con, CAP ALUM 68000UF 35V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
RNC50H5361FRB14 RNC50H5361FRB14 Vishay Dale, RES 5.36K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF073K0000JKEK CMF073K0000JKEK Vishay Dale, RES 3K OHM 1/2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
9T12062A7872FBHFT 9T12062A7872FBHFT Yageo, RES SMD 78.7K OHM 1% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
DRA125-821-R DRA125-821-R Eaton, FIXED IND 820UH 632MA 1.36 OHM, Nonstandard, * 查看
09045323213 09045323213 HARTING, DIN-POWER D032FC-C1-COD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-30N-24.576000E
D# SIT1602BI-71-30N-24.576000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-30N-24.576000E)
SIT1602BI-71-30N-24.576000E
D# 1473-SIT1602BI-71-30N-24.576000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS