购买 SIT1602BI-71-30E-66.660000G | SIT1602BI-71-30E-66.660000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-30E-66.660000G
SIT1602BI-71-30E-66.660000G
SIT1602BI-71-30E-66.660000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.0V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-30E-66.660000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-30E-66.660000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-30E-66.660000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-30E-66.660000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-30E-66.660000G?
SIT8208AI-22-33E-50.000000Y SIT8208AI-22-33E-50.000000Y SiTime, OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210J0250103KFT 1210J0250103KFT Knowles Syfer, CAP CER 10000PF 25V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
S-11L10D23-I6T2U S-11L10D23-I6T2U SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA SNT6A, 6-SMD, Flat Leads, * 查看
TLE42662GHTMA2 TLE42662GHTMA2 Infineon Technologies, IC REG LINEAR 5V 150MA SOT223-4, TO-261-4, TO-261AA, * 查看
SN74AHCT244QPWR SN74AHCT244QPWR Texas Instruments, IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
MPC8572EVTATLD MPC8572EVTATLD NXP, IC MPU MPC85XX 1.2GHZ 1023FCBGA, 1023-BFBGA, FCBGA, * 查看
SMCJ1.5KE150A-TP SMCJ1.5KE150A-TP Micro Commercial Co, TVS DIODE 207VC 7.3A DO214AB, DO-214AB, SMC, * 查看
AT1206BRD07931RL AT1206BRD07931RL Yageo, RES SMD 931 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
AC0805FR-071ML AC0805FR-071ML Yageo, RES SMD 1M OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CLT-147-02-L-D-P CLT-147-02-L-D-P Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-30E-66.660000G
D# SIT1602BI-71-30E-66.660000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-30E-66.660000G)
SIT1602BI-71-30E-66.660000G
D# 1473-SIT1602BI-71-30E-66.660000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS