购买 SIT1602BI-71-30E-37.500000E | SIT1602BI-71-30E-37.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-30E-37.500000E
SIT1602BI-71-30E-37.500000E
SIT1602BI-71-30E-37.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-30E-37.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-30E-37.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-30E-37.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-30E-37.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-30E-37.500000E?
445A32F30M00000 445A32F30M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
TL084QDRG4 TL084QDRG4 Texas Instruments, IC OPAMP JFET 3MHZ 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
A6259KLW A6259KLW Allegro MicroSystems, LLC, IC DRIVER 8BIT ADDRESS 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
15.5CAV5E 15.5CAV5E Eaton, FUSE 5.5KV 5AMP 12" CAV, Cartridge, Non-Standard, * 查看
RN65D1183FRSL RN65D1183FRSL Vishay Dale, RES 118K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9T08052A1003FBHFT 9T08052A1003FBHFT Yageo, RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RCP0505B2K00GEC RCP0505B2K00GEC Vishay Dale, RES SMD 2K OHM 2% 5W 0505, 0505 (1412 Metric), * 查看
75/18VZ 75/18VZ Greenlee Communications, WIRE FERL UNINSUL, -, * 查看
89847-302LF 89847-302LF Amphenol FCI, CONN RCPT 4POS .100" DBL PCB, -, * 查看
GPFM250-12 GPFM250-12 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC CONVERTER 12V 180W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-30E-37.500000E
D# SIT1602BI-71-30E-37.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-30E-37.500000E)
SIT1602BI-71-30E-37.500000E
D# 1473-SIT1602BI-71-30E-37.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS