购买 SIT1602BI-71-30E-37.500000D | SIT1602BI-71-30E-37.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-30E-37.500000D
SIT1602BI-71-30E-37.500000D
SIT1602BI-71-30E-37.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-30E-37.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-30E-37.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-30E-37.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-30E-37.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-30E-37.500000D?
SIT3807AI-D-33SM SIT3807AI-D-33SM SiTime, OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY 25PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
ECS-160.003-18-5PXEN-TR ECS-160.003-18-5PXEN-TR ECS Inc., CRYSTAL 16.000312MHZ 18PF SMD, HC49/US, * 查看
MAL204218688E3 MAL204218688E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 6.8UF 385V AXIAL, Axial, Can, * 查看
hotSI4320DY-T1-E3 SI4320DY-T1-E3 Vishay Siliconix, MOSFET N-CH 30V 17A 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
VS-VSKJS209/150 VS-VSKJS209/150 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE SCHOTTKY 150V 100A ADDAPAK, ADD-A-PAK (3), * 查看
TNPW251278R7BEEG TNPW251278R7BEEG Vishay Dale, RES SMD 78.7 OHM 0.1% 1/2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
PHP00805H2741BST1 PHP00805H2741BST1 Vishay Thin Film, RES SMD 2.74K OHM 0.1% 5/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
9-146305-0-37 9-146305-0-37 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADR BRKWAY .100 37POS R/A, -, * 查看
V110B3V3E100BN3 V110B3V3E100BN3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W, 9-DIP Module, * 查看
S9S08RNA16W2VTJ S9S08RNA16W2VTJ NXP, 8-BIT MCU S08 CORE 16KB FLASH, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-30E-37.500000D
D# SIT1602BI-71-30E-37.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-30E-37.500000D)
SIT1602BI-71-30E-37.500000D
D# 1473-SIT1602BI-71-30E-37.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS