购买 SIT1602BI-71-28S-74.176000E | SIT1602BI-71-28S-74.176000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-28S-74.176000E
SIT1602BI-71-28S-74.176000E
SIT1602BI-71-28S-74.176000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-28S-74.176000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-28S-74.176000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-28S-74.176000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-28S-74.176000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-28S-74.176000E?
SIT8208AC-GF-25E-20.000000X SIT8208AC-GF-25E-20.000000X SiTime, -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
SIT8208AC-G2-33S-33.600000T SIT8208AC-G2-33S-33.600000T SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
0805J0250181FCR 0805J0250181FCR Knowles Syfer, CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1210J1K00221MDR 1210J1K00221MDR Knowles Syfer, CAP CER 220PF 1KV X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0603YC273KAT2A 0603YC273KAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.027UF 16V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
FMS3810KRC FMS3810KRC Fairchild/ON Semiconductor, DAC 8BIT TRIPLE 100MHZ 48LQFP, 48-LQFP, * 查看
PA41EC1100 PA41EC1100 E-Switch, SWITCH PUSH DPST-NO 16A 125V, -, * 查看
ESLM19100 ESLM19100 Amphenol PCD, CONN TERM BLK 19POS 5MM R/A BK, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-28S-74.176000E
D# SIT1602BI-71-28S-74.176000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-28S-74.176000E)
SIT1602BI-71-28S-74.176000E
D# 1473-SIT1602BI-71-28S-74.176000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS