购买 SIT1602BI-71-28S-19.200000D | SIT1602BI-71-28S-19.200000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-28S-19.200000D
SIT1602BI-71-28S-19.200000D
SIT1602BI-71-28S-19.200000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-28S-19.200000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-28S-19.200000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-28S-19.200000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-28S-19.200000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-28S-19.200000D?
M39003/01-6189H M39003/01-6189H Vishay Sprague, CAP TANT 0.68UF 10% 50V AXIAL, Axial, * 查看
MKT1818510066F MKT1818510066F Vishay BC Components, CAP FILM 1UF 20% 63VDC RADIAL, Radial, * 查看
C327C100J3G5TA C327C100J3G5TA KEMET, CAP CER RAD 10PF 25V C0G 5%, -, * 查看
1PMT4623/TR7 1PMT4623/TR7 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 4.3V 1W DO216, DO-216AA, * 查看
XC61GN1802HR-G XC61GN1802HR-G Torex Semiconductor Ltd, IC SUPERVISOR 1.8V USP-3, 2-SFN Exposed Pad, * 查看
RWR81S2080BRS70 RWR81S2080BRS70 Vishay Dale, RES 208 OHM 1W 0.1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RN65C7501DRE6 RN65C7501DRE6 Vishay Dale, RES 7.5K OHM 1/2W .5% AXIAL, Axial, * 查看
4816P-2-122LF 4816P-2-122LF Bourns Inc., RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC, 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), * 查看
D38999/26TJ90PC D38999/26TJ90PC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP, -, * 查看
820B002-273L401 820B002-273L401 NorComp Inc., CONN RCPT FMALE 2POS GOLD SLDR, -, * 查看
MS27466T11B99SB-LC MS27466T11B99SB-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG FMALE 7POS PNL MT, -, * 查看
V24B15T150BS V24B15T150BS Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-28S-19.200000D
D# SIT1602BI-71-28S-19.200000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.2MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-28S-19.200000D)
SIT1602BI-71-28S-19.200000D
D# 1473-SIT1602BI-71-28S-19.200000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS