购买 SIT1602BI-71-28N-50.000000E | SIT1602BI-71-28N-50.000000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-28N-50.000000E
SIT1602BI-71-28N-50.000000E
SIT1602BI-71-28N-50.000000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.8V, 5
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-28N-50.000000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-28N-50.000000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-28N-50.000000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-28N-50.000000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-28N-50.000000E?
SA115E274MAA SA115E274MAA AVX Corporation, CAP CER 0.27UF 50V Z5U AXIAL, Axial, * 查看
0603Y2000332KXT 0603Y2000332KXT Knowles Syfer, CAP CER 3300PF 200V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C503B-GCN-CB0C0892 C503B-GCN-CB0C0892 Cree Inc., LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H, Radial, * 查看
JS1AF-9V JS1AF-9V Panasonic Electric Works, RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 9V, -, * 查看
Y11211K68600B9R Y11211K68600B9R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 1.686K OHM 1/4W 2512, 2512 J-Lead, * 查看
RNCF1206BTC187R RNCF1206BTC187R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 187 OHM 0.1% 1/3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
5-1776910-3 5-1776910-3 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM, -, * 查看
0528081571 0528081571 Molex, LLC, CONN FFC FPC VERT 15POS 1MM SMD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-28N-50.000000E
D# SIT1602BI-71-28N-50.000000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 50MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-28N-50.000000E)
SIT1602BI-71-28N-50.000000E
D# 1473-SIT1602BI-71-28N-50.000000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS