购买 SIT1602BI-71-28N-38.400000E | SIT1602BI-71-28N-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-28N-38.400000E
SIT1602BI-71-28N-38.400000E
SIT1602BI-71-28N-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-28N-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-28N-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-28N-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-28N-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-28N-38.400000E?
510EBB-CBAG 510EBB-CBAG Silicon Labs, OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS 25PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8209AC-82-33E-156.250000X SIT8209AC-82-33E-156.250000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
1808J1K50101MXR 1808J1K50101MXR Knowles Syfer, CAP CER 100PF 1.5KV X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
C0805C682F8JAC7800 C0805C682F8JAC7800 KEMET, CAP CER 6800PF 10V U2J 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
9T08052A9090BBHFT 9T08052A9090BBHFT Yageo, RES SMD 909 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
714-43-130-31-018000 714-43-130-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN SOCKET SIP 30POS GOLD, -, * 查看
316-87-129-41-002101 316-87-129-41-002101 Preci-Dip, PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM, -, * 查看
0009484099 0009484099 Molex, LLC, CONN RECEPT 9POS .156 VERT PCB, -, * 查看