购买 SIT1602BI-71-28E-66.660000D | SIT1602BI-71-28E-66.660000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-28E-66.660000D
SIT1602BI-71-28E-66.660000D
SIT1602BI-71-28E-66.660000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-28E-66.660000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-28E-66.660000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-28E-66.660000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-28E-66.660000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-28E-66.660000D?
SIT8208AC-G3-25S-66.666660X SIT8208AC-G3-25S-66.666660X SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
USS 2-T220 510.00 OHM 0.1% 3PPM USS 2-T220 510.00 OHM 0.1% 3PPM Riedon, RES SMD 510 OHM 0.1% 6W D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看