| 零件编号 | SIT1602BI-71-28E-38.400000E |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.8V, 3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-71-28E-38.400000E D# SIT1602BI-71-28E-38.400000E |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-28E-38.400000E) |
SIT1602BI-71-28E-38.400000E D# 1473-SIT1602BI-71-28E-38.400000E-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS |