购买 SIT1602BI-71-25S-62.500000G | SIT1602BI-71-25S-62.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-25S-62.500000G
SIT1602BI-71-25S-62.500000G
SIT1602BI-71-25S-62.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-25S-62.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-25S-62.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-25S-62.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-25S-62.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-25S-62.500000G?
SIT1602BI-22-30N-14.000000D SIT1602BI-22-30N-14.000000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.0V, 1, -, * 查看
TC2H206K035LBSB0900 TC2H206K035LBSB0900 AVX Corporation, CAP TANT 20UF 35V 10% 2SMD, Stacked SMD, 2 J-Lead, * 查看
D562M25Z5UH6TL2R D562M25Z5UH6TL2R Vishay BC Components, CAP CER 5600PF 100V Z5U RADIAL, Radial, Disc, * 查看
M25P64-VMF6PBA M25P64-VMF6PBA Micron Technology Inc., IC FLASH 64MBIT 75MHZ 16SO, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
AR0805FR-0771K5L AR0805FR-0771K5L Yageo, RES SMD 71.5K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RCH654NP-391K RCH654NP-391K Sumida America Components Inc., FIXED IND 390UH 210MA 2.47 OHM, Radial, * 查看
DTS24F25-29AD DTS24F25-29AD TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT, -, * 查看
D38999/26SE26HB-LC D38999/26SE26HB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE, -, * 查看
HBC22DRYH HBC22DRYH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100, -, * 查看
ISL22326UFV14Z-TK ISL22326UFV14Z-TK Renesas Electronics America, IC POT DGTL 128TP LN LP 14-TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-25S-62.500000G
D# SIT1602BI-71-25S-62.500000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-25S-62.500000G)
SIT1602BI-71-25S-62.500000G
D# 1473-SIT1602BI-71-25S-62.500000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS