购买 SIT1602BI-71-25S-62.500000D | SIT1602BI-71-25S-62.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-25S-62.500000D
SIT1602BI-71-25S-62.500000D
SIT1602BI-71-25S-62.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-25S-62.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-25S-62.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-25S-62.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-25S-62.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-25S-62.500000D?
P51-1000-S-D-MD-5V-000-000 P51-1000-S-D-MD-5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 1000PSIS 7/16 UNF 5V MINI, Cylinder, * 查看
600HR050 600HR050 Ohmite, RES 0.05 OHM 1/10W 3% AXIAL, Axial, * 查看
MCW0406MD7500BP100 MCW0406MD7500BP100 Vishay Beyschlag, RES SMD 750 OHM 1/4W 0604 WIDE, Wide 0604 (1610 Metric), 0406, * 查看
0460151609 0460151609 Molex, LLC, MF+ HCS VERT HDR DR 16CKT V-0, -, * 查看
GTC030-28-19S GTC030-28-19S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 10POS PANEL MNT W/SCKT, -, * 查看
XC6503A16APR-G XC6503A16APR-G Torex Semiconductor Ltd, CL CAPLESS 500MA HIGH SPEED LDO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-25S-62.500000D
D# SIT1602BI-71-25S-62.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-25S-62.500000D)
SIT1602BI-71-25S-62.500000D
D# 1473-SIT1602BI-71-25S-62.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS