购买 SIT1602BI-71-25S-33.333000G | SIT1602BI-71-25S-33.333000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-25S-33.333000G
SIT1602BI-71-25S-33.333000G
SIT1602BI-71-25S-33.333000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-25S-33.333000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-25S-33.333000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-25S-33.333000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-25S-33.333000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-25S-33.333000G?
1812J0160183FCR 1812J0160183FCR Knowles Syfer, CAP CER 0.018UF 16V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
B41505F9108M2 B41505F9108M2 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 3 Lead, * 查看
D22019B D22019B NKK Switches, SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 48V, -, * 查看
48ASSP1S1V2QBT 48ASSP1S1V2QBT Grayhill Inc., SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V, -, * 查看
PRF15BE102RB6RC PRF15BE102RB6RC Murata, THERMISTOR 1K OHM 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
768141101GP 768141101GP CTS Resistor Products, RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14SOIC, 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), * 查看
RNCF1206BKC10K0 RNCF1206BKC10K0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
09695020364 09695020364 HARTING, D SUB FE 36W4 CRIMP CONNECTOR WI, -, * 查看
PT06P-20-27S PT06P-20-27S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 27POS INLINE SKT, -, * 查看
TVP00RL-17-35HA TVP00RL-17-35HA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP, -, * 查看
CN1021A12G03S8-040 CN1021A12G03S8-040 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-25S-33.333000G
D# SIT1602BI-71-25S-33.333000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-25S-33.333000G)
SIT1602BI-71-25S-33.333000G
D# 1473-SIT1602BI-71-25S-33.333000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS