购买 SIT1602BI-71-25S-28.636300E | SIT1602BI-71-25S-28.636300E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-25S-28.636300E
SIT1602BI-71-25S-28.636300E
SIT1602BI-71-25S-28.636300E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.5V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-25S-28.636300E Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-25S-28.636300E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-25S-28.636300E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-25S-28.636300E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-25S-28.636300E?
MKP385262063JBI2B0 MKP385262063JBI2B0 Vishay BC Components, CAP FILM 6200PF 5% 630VDC RADIAL, Radial, * 查看
0805J0160100KFT 0805J0160100KFT Knowles Syfer, CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
170M2767 170M2767 Eaton, FUSE SQ 200A 690VAC RECTANGULAR, Rectangular, Blade, * 查看
MNR34J5ABJ622 MNR34J5ABJ622 Rohm Semiconductor, RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 2012, 2012, Convex, Long Side Terminals, * 查看
NPPN172AFEN-RC NPPN172AFEN-RC Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .079" 34POS, -, * 查看
1-767017-6 1-767017-6 TE Connectivity AMP Connectors, MICT,900PLUG,76,ASSY,.025,REC,VA, -, * 查看
FX6A-80P-0.8SV(93) FX6A-80P-0.8SV(93) Hirose Electric Co Ltd, CONN HEADER 80POS .8MM SMD GOLD, -, * 查看
CN0967C12A03P7-000 CN0967C12A03P7-000 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT HSNG MALE 3POS PNL MT, -, * 查看
GCC40DRTI GCC40DRTI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-25S-28.636300E
D# SIT1602BI-71-25S-28.636300E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 28.6363MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-25S-28.636300E)
SIT1602BI-71-25S-28.636300E
D# 1473-SIT1602BI-71-25S-28.636300E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 28.6363MHZ H/LV-CMOS