购买 SIT1602BI-71-25E-33.333300D | SIT1602BI-71-25E-33.333300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-25E-33.333300D
SIT1602BI-71-25E-33.333300D
SIT1602BI-71-25E-33.333300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-25E-33.333300D Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-25E-33.333300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-25E-33.333300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-25E-33.333300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-25E-33.333300D?
502EBB-ADAG 502EBB-ADAG Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602AI-13-18E-24.576000E SIT1602AI-13-18E-24.576000E SiTime, OSC XO 1.8V 24.576MHZ OE, 4-SMD, No Lead, * 查看
UHZ1A152MPM6 UHZ1A152MPM6 Nichicon, CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
B43504A0477M000 B43504A0477M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
MAX5061AUE-T MAX5061AUE-T Maxim Integrated, IC REG CTRLR BUCK 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
BK/MDL-3-1/2 BK/MDL-3-1/2 Eaton, FUSE GLASS 3.5A 250VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", * 查看
7108SD9ABE 7108SD9ABE C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
RC6432F133CS RC6432F133CS Samsung, RESISTOR 2512 13KOHM 1W 100P, -, * 查看
SQT-149-01-L-S-RA SQT-149-01-L-S-RA Samtec Inc., CONN RCPT 2MM 49POS SGL R/A PCB, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-25E-33.333300D
D# SIT1602BI-71-25E-33.333300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-25E-33.333300D)
SIT1602BI-71-25E-33.333300D
D# 1473-SIT1602BI-71-25E-33.333300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS