购买 SIT1602BI-71-18S-33.333000G | SIT1602BI-71-18S-33.333000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-18S-33.333000G
SIT1602BI-71-18S-33.333000G
SIT1602BI-71-18S-33.333000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-18S-33.333000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-18S-33.333000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-18S-33.333000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-18S-33.333000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-18S-33.333000G?
SIT1602BI-12-33S-37.500000G SIT1602BI-12-33S-37.500000G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
BFC237343224 BFC237343224 Vishay BC Components, CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD, Radial, * 查看
C921U222MUVDAAWL35 C921U222MUVDAAWL35 KEMET, CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL, Radial, Disc, * 查看
SR625E104MARTR1 SR625E104MARTR1 AVX Corporation, CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL, Radial, * 查看
RWR81S42R2FRRSL RWR81S42R2FRRSL Vishay Dale, RES 42.2 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RT0603WRC07620RL RT0603WRC07620RL Yageo, RES SMD 620 OHM 0.05% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CRCW04022R55FKED CRCW04022R55FKED Vishay Dale, RES SMD 2.55 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
0917168001 0917168001 Molex, LLC, 2.5 APPLI-M 19CKT OP/EW WO/POL, -, * 查看
FRCIR030FP-14S-6PW-T12 FRCIR030FP-14S-6PW-T12 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN, -, * 查看
5536510-2 5536510-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT RT/A 2MM 48POS 30AU, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-18S-33.333000G
D# SIT1602BI-71-18S-33.333000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-18S-33.333000G)
SIT1602BI-71-18S-33.333000G
D# 1473-SIT1602BI-71-18S-33.333000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS