购买 SIT1602BI-71-18N-77.760000G | SIT1602BI-71-18N-77.760000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-18N-77.760000G
SIT1602BI-71-18N-77.760000G
SIT1602BI-71-18N-77.760000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-18N-77.760000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-18N-77.760000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-18N-77.760000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-18N-77.760000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-18N-77.760000G?
T95S106M004HSAL T95S106M004HSAL Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 4V 20% 1507, 1507 (3718 Metric), * 查看
04023A121FAT2A 04023A121FAT2A AVX Corporation, CAP CER 120PF 25V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
EKMQ101ELL3R3ME11D EKMQ101ELL3R3ME11D United Chemi-Con, CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, * 查看
74FST3383QSR 74FST3383QSR ON Semiconductor, IC BUS EXCHANGE 10BIT LP 24QSOP, 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MT93L16AQ1 MT93L16AQ1 Microsemi Corporation, IC ECHO CANCEL ACOUSTIC 36SSOP, 36-BSOP (0.295", 7.50mm Width), * 查看
EX-19B EX-19B Panasonic Industrial Automation Sales, SENSOR PHOTO NPN 1M 12-24VDC, -, * 查看
hotK847PH K847PH Vishay Semiconductor Opto Division, OPTOISOLTR 5KV 4CH TRANS 16-DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
L717TWC17W5PCSY L717TWC17W5PCSY Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB PLUG 17POS VERT SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-18N-77.760000G
D# SIT1602BI-71-18N-77.760000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-18N-77.760000G)
SIT1602BI-71-18N-77.760000G
D# 1473-SIT1602BI-71-18N-77.760000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS