购买 SIT1602BI-71-18N-38.400000G | SIT1602BI-71-18N-38.400000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-71-18N-38.400000G
SIT1602BI-71-18N-38.400000G
SIT1602BI-71-18N-38.400000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-71-18N-38.400000G Packaging
Insepction
SIT1602BI-71-18N-38.400000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-71-18N-38.400000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-71-18N-38.400000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-71-18N-38.400000G?
1808J0500122KDT 1808J0500122KDT Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 50V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
1N5953PE3/TR12 1N5953PE3/TR12 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 150V 1.5W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
CD4538BCWMX CD4538BCWMX Fairchild/ON Semiconductor, MULTIVIBRATOR DUAL PREC 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
G3PB-225B-2N-VD DC12-24 G3PB-225B-2N-VD DC12-24 Omron Automation and Safety, RELAY SSR PHASE 75-264VAC 25A, SSR with Integrated Heat Sink, * 查看
RNCF0805DTE619R RNCF0805DTE619R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 619 OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
AR0805FR-0722K6L AR0805FR-0722K6L Yageo, RES SMD 22.6K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
TLP383(GR-TPL,E TLP383(GR-TPL,E Toshiba Semiconductor and Storage, OPTOISO 5KV TRANSISTOR SO6L, 6-SOIC (0.173", 4.40mm Width) 4 Leads, * 查看
0022232281 0022232281 Molex, LLC, KK 100 HDR FRLK VERT 28POS TIN, -, * 查看
19461160252 19461160252 HARTING, HAN-ECO 16A-HSM1-M20 W. COVER/CA, -, * 查看
VE-B5X-IV-S VE-B5X-IV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W, Full Brick, * 查看
XC9257A29CER-G XC9257A29CER-G Torex Semiconductor Ltd, 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-71-18N-38.400000G
D# SIT1602BI-71-18N-38.400000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-71-18N-38.400000G)
SIT1602BI-71-18N-38.400000G
D# 1473-SIT1602BI-71-18N-38.400000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS