购买 SIT1602BI-33-XXN-25.000625T | SIT1602BI-33-XXN-25.000625T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-XXN-25.000625T
SIT1602BI-33-XXN-25.000625T
SIT1602BI-33-XXN-25.000625T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-XXN-25.000625T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-XXN-25.000625T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-XXN-25.000625T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-XXN-25.000625T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-XXN-25.000625T?
SIT8008BI-22-33E-33.000000E SIT8008BI-22-33E-33.000000E SiTime, OSC MEMS 33.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
MIC4128YMME MIC4128YMME Microchip Technology, IC DRIVER MOSFET 1.5A DUAL 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, * 查看
RN55C1113BBSL RN55C1113BBSL Vishay Dale, RES 111K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
FMP300JR-73-390R FMP300JR-73-390R Yageo, RES 390 OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
TVS07RF-23-21AB TVS07RF-23-21AB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 21POS PNL MT, -, * 查看
50-6SN-5 50-6SN-5 Cinch Connectivity Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
G5-35/OVP-AG G5-35/OVP-AG Bel Power Solutions, AC/DC CONVERTER 5V 175W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-XXN-25.000625T
D# SIT1602BI-33-XXN-25.000625T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-XXN-25.000625T)