购买 SIT1602BI-33-XXE-7.372800T | SIT1602BI-33-XXE-7.372800T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-XXE-7.372800T
SIT1602BI-33-XXE-7.372800T
SIT1602BI-33-XXE-7.372800T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-XXE-7.372800T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-XXE-7.372800T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-XXE-7.372800T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-XXE-7.372800T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-XXE-7.372800T?
BFC236757822 BFC236757822 Vishay BC Components, CAP FILM 8200PF 5% 400VDC RADIAL, Radial, * 查看
1808Y2K58P20BCR 1808Y2K58P20BCR Knowles Syfer, CAP CER 8.2PF 2.5KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
1812WC222KAT9A 1812WC222KAT9A AVX Corporation, CAP CER 2200PF 2.5KV X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
PIC18LF24K50-E/SP PIC18LF24K50-E/SP Microchip Technology, IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP, 28-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
hotAD7715ARU-5 AD7715ARU-5 Analog Devices Inc., IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
AF122-FR-0731R6L AF122-FR-0731R6L Yageo, RES ARRAY 2 RES 31.6 OHM 0404, 0404 (1010 Metric), Convex, * 查看
RT0805DRD0795R3L RT0805DRD0795R3L Yageo, RES SMD 95.3 OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PCF0805-12-75KBT1 PCF0805-12-75KBT1 TT Electronics/Welwyn, RES SMD 75K OHM 0.1% 1/10W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RJ24FL204 RJ24FL204 Bourns Inc., TRIMMER 200K OHM 0.5W LEADS, -, * 查看
R1D-1524/H R1D-1524/H Recom Power, CONV DC/DC 1W 15VIN +/-24VOUT, 10-SMD Module, 6 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-XXE-7.372800T
D# SIT1602BI-33-XXE-7.372800T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-XXE-7.372800T)
SIT1602BI-33-XXE-7.372800T
D# 1473-SIT1602BI-33-XXE-7.372800T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS