购买 SIT1602BI-33-XXE-66.600000X | SIT1602BI-33-XXE-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-XXE-66.600000X
SIT1602BI-33-XXE-66.600000X
SIT1602BI-33-XXE-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-XXE-66.600000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-XXE-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-XXE-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-XXE-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-XXE-66.600000X?
1808J0250183FFT 1808J0250183FFT Knowles Syfer, CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
SR201E103MAATR2 SR201E103MAATR2 AVX Corporation, CAP CER 10000PF 100V Z5U RADIAL, Radial, * 查看
S-1333B26-A4T2U3 S-1333B26-A4T2U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 300MA HSNT4-B, 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad, * 查看
FWP-63A22FI FWP-63A22FI Eaton, FUSE 63A 700V, Cylindrical, Alarm Indicating, * 查看
SM-M2-MH SM-M2-MH Skyetek Inc, MODULE M2 MH FORMAT, Module, * 查看
WW3JT5R10 WW3JT5R10 Stackpole Electronics Inc., RES 5.1 OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RG3216P-5900-B-T5 RG3216P-5900-B-T5 Susumu, RES SMD 590 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
145802016002829+ 145802016002829+ AVX Corp/Kyocera Corp, CONN PLUG 16POS .4MM BOARD-BOARD, -, * 查看
ICD15S13E6UX00LF ICD15S13E6UX00LF Amphenol FCI, CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-XXE-66.600000X
D# SIT1602BI-33-XXE-66.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-XXE-66.600000X)
SIT1602BI-33-XXE-66.600000X
D# 1473-SIT1602BI-33-XXE-66.600000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS