购买 SIT1602BI-33-XXE-18.432000T | SIT1602BI-33-XXE-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-XXE-18.432000T
SIT1602BI-33-XXE-18.432000T
SIT1602BI-33-XXE-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-XXE-18.432000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-XXE-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-XXE-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-XXE-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-XXE-18.432000T?
ASA1-60.000MHZ-L-T3 ASA1-60.000MHZ-L-T3 Abracon LLC, OSC XO 60.000MHZ HCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
MKP383411200JPI2T0 MKP383411200JPI2T0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.11UF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
6022R-010 6022R-010 API Delevan Inc., XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE, -, * 查看
HCPL-7510-500 HCPL-7510-500 Broadcom Limited, IC OPAMP ISOLATION 100KHZ 8DIPGW, 8-SMD, Gull Wing, * 查看
NCR-50KR-52-2K7 NCR-50KR-52-2K7 Yageo, RES 2.7K OHM 1/2W 10% AXIAL, Axial, * 查看
RN65C1823FB14 RN65C1823FB14 Vishay Dale, RES 182K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RLR07C2000GMR36 RLR07C2000GMR36 Vishay Dale, RES 200 OHM 2% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
VI-BWZ-IX-F3 VI-BWZ-IX-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-XXE-18.432000T
D# SIT1602BI-33-XXE-18.432000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-XXE-18.432000T)
SIT1602BI-33-XXE-18.432000T
D# 1473-SIT1602BI-33-XXE-18.432000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS