购买 SIT1602BI-33-33S-74.176000X | SIT1602BI-33-33S-74.176000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-33S-74.176000X
SIT1602BI-33-33S-74.176000X
SIT1602BI-33-33S-74.176000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-33S-74.176000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-33S-74.176000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-33S-74.176000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-33S-74.176000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-33S-74.176000X?
SIT8008BCA7-30E SIT8008BCA7-30E SiTime, OSC PROG LVCMOS 3V EN/DS 20PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
ABM8W-19.2800MHZ-8-K2Z-T3 ABM8W-19.2800MHZ-8-K2Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 19.280MHZ 8PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
MUR810 MUR810 ON Semiconductor, DIODE GEN PURP 100V 8A TO220-2, TO-220-2, * 查看