购买 SIT1602BI-33-33S-66.666600Y | SIT1602BI-33-33S-66.666600Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-33S-66.666600Y
SIT1602BI-33-33S-66.666600Y
SIT1602BI-33-33S-66.666600Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-33S-66.666600Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-33S-66.666600Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-33S-66.666600Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-33S-66.666600Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-33S-66.666600Y?
SIT1602BC-82-18S-77.760000X SIT1602BC-82-18S-77.760000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
1825Y0250184GCR 1825Y0250184GCR Knowles Syfer, CAP CER 0.18UF 25V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
1206J0250562KFR 1206J0250562KFR Knowles Syfer, CAP CER 5600PF 25V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
C410C272G3G5TA7200 C410C272G3G5TA7200 KEMET, CAP CER 2700PF 25V C0G AXIAL, Axial, * 查看
400LLE2.7MEFC8X11.5 400LLE2.7MEFC8X11.5 Rubycon, CAP ALUM 2.7UF 20% 400V RADIAL, Radial, Can, * 查看
MMF-50BRD27K MMF-50BRD27K Yageo, RES SMD 27K OHM 0.1% 1/2W MELF, MELF, 0309, * 查看
CRM1206-FX-2610ELF CRM1206-FX-2610ELF Bourns Inc., RES SMD 261 OHM 1% 1/2W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRCW060339K0FKEC CRCW060339K0FKEC Vishay Dale, RES SMD 39K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MS27508E16B6P-LC MS27508E16B6P-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MT, -, * 查看
ABC22DRXH ABC22DRXH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-33S-66.666600Y
D# SIT1602BI-33-33S-66.666600Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-33S-66.666600Y)
SIT1602BI-33-33S-66.666600Y
D# 1473-SIT1602BI-33-33S-66.666600Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS