购买 SIT1602BI-33-33S-28.636300Y | SIT1602BI-33-33S-28.636300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-33S-28.636300Y
SIT1602BI-33-33S-28.636300Y
SIT1602BI-33-33S-28.636300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-33S-28.636300Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-33S-28.636300Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-33S-28.636300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-33S-28.636300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-33S-28.636300Y?
SIT2024BA-S2-33E-40.000000E SIT2024BA-S2-33E-40.000000E SiTime, OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD, SC-74A, SOT-753, * 查看
APT20M22B2VFRG APT20M22B2VFRG Microsemi Corporation, MOSFET N-CH 200V 100A T-MAX, TO-247-3 Variant, * 查看
CMDZ5240B BK CMDZ5240B BK Central Semiconductor Corp, DIODE ZENER 10V 250MW SOD323, SC-76, SOD-323, * 查看
BK/MDA-20NX BK/MDA-20NX Eaton, FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", * 查看
1704576 1704576 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5MM, -, * 查看