购买 SIT1602BI-33-33N-33.333000T | SIT1602BI-33-33N-33.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-33N-33.333000T
SIT1602BI-33-33N-33.333000T
SIT1602BI-33-33N-33.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-33N-33.333000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-33N-33.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-33N-33.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-33N-33.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-33N-33.333000T?
hot25LC080D-I/ST 25LC080D-I/ST Microchip Technology, IC EEPROM 8KBIT 10MHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
LTC2326CMS-18#PBF LTC2326CMS-18#PBF Linear Technology, IC ADC 18BIT 250KSPS 16MSOP, 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RN55E5421BBSL RN55E5421BBSL Vishay Dale, RES 5.42K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RG2012V-1051-B-T1 RG2012V-1051-B-T1 Susumu, RES SMD 1.05K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW120682K5FHEAP CRCW120682K5FHEAP Vishay Dale, RES SMD 82.5K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CRCW12102K00JNEA CRCW12102K00JNEA Vishay Dale, RES SMD 2K OHM 5% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
DC1050-684K DC1050-684K API Delevan Inc., FIXED IND 680UH TH, Radial, * 查看
1931980000 1931980000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM, -, * 查看
ESQT-105-02-G-D-504 ESQT-105-02-G-D-504 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
MS27656T25F29B MS27656T25F29B Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT, -, * 查看
VE-BTP-MV-F2 VE-BTP-MV-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-33N-33.333000T
D# SIT1602BI-33-33N-33.333000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-33N-33.333000T)