购买 SIT1602BI-33-30S-74.176000X | SIT1602BI-33-30S-74.176000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-30S-74.176000X
SIT1602BI-33-30S-74.176000X
SIT1602BI-33-30S-74.176000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.0V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-30S-74.176000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-30S-74.176000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-30S-74.176000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-30S-74.176000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-30S-74.176000X?
ELH337M400AS4AA ELH337M400AS4AA KEMET, CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
DSA2401S0L DSA2401S0L Panasonic Electronic Components, TRANS PNP 10V 0.5A MINI3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
hotACS108-5SA-TR ACS108-5SA-TR STMicroelectronics, TRIAC SENS GATE 500V 0.8A TO92-3, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看
7201J1ZQE3 7201J1ZQE3 C&K, SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V, -, * 查看
CPR20510R0JE10 CPR20510R0JE10 Vishay Dale, RES 510 OHM 20W 5% RADIAL, Radial, * 查看
EGM15DTAN-S664 EGM15DTAN-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-30S-74.176000X
D# SIT1602BI-33-30S-74.176000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-30S-74.176000X)
SIT1602BI-33-30S-74.176000X
D# 1473-SIT1602BI-33-30S-74.176000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS