购买 SIT1602BI-33-30N-66.666600T | SIT1602BI-33-30N-66.666600T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-30N-66.666600T
SIT1602BI-33-30N-66.666600T
SIT1602BI-33-30N-66.666600T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-30N-66.666600T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-30N-66.666600T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-30N-66.666600T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-30N-66.666600T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-30N-66.666600T?
SIT9120AC-1D2-33E166.666666Y SIT9120AC-1D2-33E166.666666Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8209AI-82-25E-133.333000X SIT8209AI-82-25E-133.333000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
VJ0805D3R0CXBAC VJ0805D3R0CXBAC Vishay Vitramon, CAP CER 3PF 100V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SH2R2M050ST SH2R2M050ST Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
VS-2EFH02HM3/I VS-2EFH02HM3/I Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 200V 2A DO219AB, DO-219AB, * 查看
RNC55J21R0FSRSL RNC55J21R0FSRSL Vishay Dale, RES 21 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW1206107RFKEA CRCW1206107RFKEA Vishay Dale, RES SMD 107 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-30N-66.666600T
D# SIT1602BI-33-30N-66.666600T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-30N-66.666600T)
SIT1602BI-33-30N-66.666600T
D# 1473-SIT1602BI-33-30N-66.666600T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS