购买 SIT1602BI-33-30N-66.600000T | SIT1602BI-33-30N-66.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-30N-66.600000T
SIT1602BI-33-30N-66.600000T
SIT1602BI-33-30N-66.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-30N-66.600000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-30N-66.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-30N-66.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-30N-66.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-30N-66.600000T?
C901U609DVNDCAWL35 C901U609DVNDCAWL35 KEMET, CAP CER 6PF 400VAC C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
C0603C472M5RACTU C0603C472M5RACTU KEMET, CAP CER 4700PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SFT1350-H SFT1350-H ON Semiconductor, MOSFET P-CH 40V 19A TP, TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA, * 查看
J309_D74Z J309_D74Z Fairchild/ON Semiconductor, JFET N-CH 25V 30MA TO92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看