购买 SIT1602BI-33-30N-62.500000T | SIT1602BI-33-30N-62.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-30N-62.500000T
SIT1602BI-33-30N-62.500000T
SIT1602BI-33-30N-62.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-30N-62.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-30N-62.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-30N-62.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-30N-62.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-30N-62.500000T?
APT10035B2FLLG APT10035B2FLLG Microsemi Corporation, MOSFET N-CH 1000V 28A T-MAX, TO-247-3 Variant, * 查看
CY24900ZXC CY24900ZXC Cypress Semiconductor Corp, IC CLOCK GEN FIELD PRG 8-TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
7010.7121.47 7010.7121.47 Schurter Inc., FUSE 4 VERTI X 1500 LG85, -, * 查看
SP1008-271K SP1008-271K API Delevan Inc., FIXED IND 270NH 1.1A 99 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
1-282832-1 1-282832-1 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5MM, -, * 查看
15110202401000 15110202401000 HARTING, HAR-FLEX THR STR MALE 1.75MM 20P, -, * 查看