购买 SIT1602BI-33-30N-32.768000Y | SIT1602BI-33-30N-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-30N-32.768000Y
SIT1602BI-33-30N-32.768000Y
SIT1602BI-33-30N-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-30N-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-30N-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-30N-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-30N-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-30N-32.768000Y?
MKT1813533016R MKT1813533016R Vishay BC Components, CAP FILM 3.3UF 20% 100VDC AXIAL, Axial, * 查看
F1778433K2FBB0 F1778433K2FBB0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Radial, * 查看
BSP125L6327HTSA1 BSP125L6327HTSA1 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 600V 120MA SOT-223, TO-261-4, TO-261AA, * 查看
P51-75-S-D-I12-5V-000-000 P51-75-S-D-I12-5V-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 75PSIS 7/16 UNF 5V 12", Cylinder, * 查看
KTR03EZPF1504 KTR03EZPF1504 Rohm Semiconductor, RES SMD 1.5M OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-30N-32.768000Y
D# SIT1602BI-33-30N-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-30N-32.768000Y)
SIT1602BI-33-30N-32.768000Y
D# 1473-SIT1602BI-33-30N-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS