购买 SIT1602BI-33-30E-74.250000T | SIT1602BI-33-30E-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-30E-74.250000T
SIT1602BI-33-30E-74.250000T
SIT1602BI-33-30E-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-30E-74.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-30E-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-30E-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-30E-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-30E-74.250000T?
SIT1602BC-12-25S-25.000000E SIT1602BC-12-25S-25.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.5V, 2, -, * 查看
RN55D34R0FRSL RN55D34R0FRSL Vishay Dale, RES 34 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9T12062A1050DBHFT 9T12062A1050DBHFT Yageo, RES SMD 105 OHM 0.5% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ERJ-S08F86R6V ERJ-S08F86R6V Panasonic Electronic Components, RES SMD 86.6 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ESQT-112-02-F-D-800 ESQT-112-02-F-D-800 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
DCMME27W2PA101 DCMME27W2PA101 ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT, -, * 查看
C48-10R14-7P6-402 C48-10R14-7P6-402 Cinch Connectivity Solutions, CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/26ZC98JC-LC D38999/26ZC98JC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE, -, * 查看
VI-B6Z-MW-F2 VI-B6Z-MW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W, Full Brick, * 查看
VE-BT2-EV-F4 VE-BT2-EV-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-30E-74.250000T
D# SIT1602BI-33-30E-74.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-30E-74.250000T)
SIT1602BI-33-30E-74.250000T
D# 1473-SIT1602BI-33-30E-74.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS