购买 SIT1602BI-33-30E-37.500000X | SIT1602BI-33-30E-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-30E-37.500000X
SIT1602BI-33-30E-37.500000X
SIT1602BI-33-30E-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-30E-37.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-30E-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-30E-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-30E-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-30E-37.500000X?
SIT3921AC-2B2-33NH24.000000T SIT3921AC-2B2-33NH24.000000T SiTime, OSC DCXO 24.0000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT9120AC-2BF-33E161.132800E SIT9120AC-2BF-33E161.132800E SiTime, -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
KY50VB471M10X30LL KY50VB471M10X30LL United Chemi-Con, CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
AS7C34098A-15TIN AS7C34098A-15TIN Alliance Memory, Inc., IC SRAM 4MBIT 15NS 44TSOP, 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width), * 查看
DS1807S+T&R DS1807S+T&R Maxim Integrated, IC POT ADDRESS 2X AUDIO 16-SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
70156-4373 70156-4373 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
L01Z150S05 L01Z150S05 Tamura, SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC, Module, * 查看
DNR960TS24-I DNR960TS24-I XP Power, AC/DC CONVERTER 24V 960W, -, * 查看
V110A15E400BG2 V110A15E400BG2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 400W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-30E-37.500000X
D# SIT1602BI-33-30E-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-30E-37.500000X)
SIT1602BI-33-30E-37.500000X
D# 1473-SIT1602BI-33-30E-37.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS