购买 SIT1602BI-33-28N-66.666000T | SIT1602BI-33-28N-66.666000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-28N-66.666000T
SIT1602BI-33-28N-66.666000T
SIT1602BI-33-28N-66.666000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-28N-66.666000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-28N-66.666000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-28N-66.666000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-28N-66.666000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-28N-66.666000T?
SIT1602AI-22-25E-25.000000E SIT1602AI-22-25E-25.000000E SiTime, OSC XO 2.5V 25MHZ, 4-SMD, No Lead, * 查看
BF014D0122J BF014D0122J AVX Corporation, CAP FILM 1200PF 5% 63VDC RADIAL, Radial, * 查看
9T08052A13R7CBHFT 9T08052A13R7CBHFT Yageo, RES SMD 13.7 OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RG1608P-1871-W-T1 RG1608P-1871-W-T1 Susumu, RES SMD 1.87K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1716593 1716593 Phoenix Contact, TERM BLK HDR 11POS 2PC SNAP GRN, -, * 查看
66952-012 66952-012 Amphenol FCI, CONN RCPT 24POS T/H GOLD, -, * 查看