购买 SIT1602BI-33-25S-66.660000Y | SIT1602BI-33-25S-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25S-66.660000Y
SIT1602BI-33-25S-66.660000Y
SIT1602BI-33-25S-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25S-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25S-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25S-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25S-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25S-66.660000Y?
SC62LCB-4R7 SC62LCB-4R7 Signal Transformer, FIXED IND 4.7UH 2.2A 69 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看