购买 SIT1602BI-33-25S-37.500000Y | SIT1602BI-33-25S-37.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25S-37.500000Y
SIT1602BI-33-25S-37.500000Y
SIT1602BI-33-25S-37.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25S-37.500000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25S-37.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25S-37.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25S-37.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25S-37.500000Y?
0603J3007P50DQT 0603J3007P50DQT Knowles Syfer, CAP CER 7.5PF 300V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotISL55110IRZ ISL55110IRZ Intersil, IC MOSFET DRIVER DUAL HS 16-QFN, 16-TQFN Exposed Pad, * 查看
TS5N118PWRG4 TS5N118PWRG4 Texas Instruments, IC MUX/DEMUX SINGLE 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
7305P1YABE2 7305P1YABE2 C&K, SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V, -, * 查看
E2E2-X10Y2-US E2E2-X10Y2-US Omron Automation and Safety, SENS PROX M30 10MM AC2W-NC SHLD, Cylinder, Threaded - M30, * 查看
RNC55K86R6FMB14 RNC55K86R6FMB14 Vishay Dale, RES 86.6 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
4420P-2-820 4420P-2-820 Bourns Inc., RES ARRAY 19 RES 82 OHM 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
0393570004 0393570004 Molex, LLC, CONN TERMINAL BLOCK 4POS 3.5MM, -, * 查看
1638170000 1638170000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 15POS 270DEG 5MM, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-25S-37.500000Y
D# SIT1602BI-33-25S-37.500000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-25S-37.500000Y)
SIT1602BI-33-25S-37.500000Y
D# 1473-SIT1602BI-33-25S-37.500000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS