购买 SIT1602BI-33-25S-33.333000X | SIT1602BI-33-25S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25S-33.333000X
SIT1602BI-33-25S-33.333000X
SIT1602BI-33-25S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25S-33.333000X?
BK/KTK-R-3 BK/KTK-R-3 Eaton, FUSE CARTRIDGE 3A 600VAC 5AG, 5AG, 10mm x 38.1mm, * 查看