购买 SIT1602BI-33-25S-33.300000X | SIT1602BI-33-25S-33.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25S-33.300000X
SIT1602BI-33-25S-33.300000X
SIT1602BI-33-25S-33.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25S-33.300000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25S-33.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25S-33.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25S-33.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25S-33.300000X?
SIT8208AC-31-28E-14.000000X SIT8208AC-31-28E-14.000000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
S1MLHRFG S1MLHRFG TSC America Inc., DIODE, 1A, 1000V, AEC-Q101, SUB, DO-219AB, * 查看