购买 SIT1602BI-33-25S-31.250000Y | SIT1602BI-33-25S-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25S-31.250000Y
SIT1602BI-33-25S-31.250000Y
SIT1602BI-33-25S-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25S-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25S-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25S-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25S-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25S-31.250000Y?
MP4568GQ-Z MP4568GQ-Z Monolithic Power Systems Inc., IC REG BUCK ADJ 0.1A SYNC, 10-VFDFN Exposed Pad, * 查看
02153.15VXP 02153.15VXP Littelfuse Inc., FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, * 查看
IEGH6666-1REC4-72-40.0-01-V IEGH6666-1REC4-72-40.0-01-V Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR MAG-HYDR 40A LEVER, -, * 查看
B12B09005AEDA0GE B12B09005AEDA0GE Cantherm, THERMAL PROTECTOR 90DEG C N/O 6A, Radial, * 查看
DS1E-ML2-DC24V DS1E-ML2-DC24V Panasonic Electric Works, RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V, -, * 查看
RNC50K5620FSBSL RNC50K5620FSBSL Vishay Dale, RES 562 OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
PPN500JT-73-560R PPN500JT-73-560R Yageo, RES 560 OHM 5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
9T08052A6041FBHFT 9T08052A6041FBHFT Yageo, RES SMD 6.04K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
PTL45-15R1-203B2 PTL45-15R1-203B2 Bourns Inc., POT SLIDE 20K OHM .125W 45MM, -, * 查看
MS27473T20A35SA MS27473T20A35SA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 79POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
D38999/26WD18HA D38999/26WD18HA Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-25S-31.250000Y
D# SIT1602BI-33-25S-31.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-25S-31.250000Y)
SIT1602BI-33-25S-31.250000Y
D# 1473-SIT1602BI-33-25S-31.250000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS