购买 SIT1602BI-33-25S-28.636300X | SIT1602BI-33-25S-28.636300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25S-28.636300X
SIT1602BI-33-25S-28.636300X
SIT1602BI-33-25S-28.636300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25S-28.636300X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25S-28.636300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25S-28.636300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25S-28.636300X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25S-28.636300X?
SIT1602BI-83-28N-26.000000T SIT1602BI-83-28N-26.000000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
ABM11W-37.0000MHZ-7-B2U-T3 ABM11W-37.0000MHZ-7-B2U-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 37.0MHZ 7PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
PN3646_D26Z PN3646_D26Z Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN 15V 0.3A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看