购买 SIT1602BI-33-25S-18.432000T | SIT1602BI-33-25S-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25S-18.432000T
SIT1602BI-33-25S-18.432000T
SIT1602BI-33-25S-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25S-18.432000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25S-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25S-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25S-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25S-18.432000T?
SIT8208AC-32-25E-62.500000T SIT8208AC-32-25E-62.500000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
SIT1602BI-23-25S-66.600000G SIT1602BI-23-25S-66.600000G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
UP050CH110J-KEC UP050CH110J-KEC Taiyo Yuden, CAP CER 11PF 50V C0H AXIAL, Axial, * 查看
MCP653T-E/CHY MCP653T-E/CHY Microchip Technology, IC OPAMP GP 50MHZ RRO SOT23-6, SOT-23-6, * 查看
RNC50J1930DSRSL RNC50J1930DSRSL Vishay Dale, RES 193 OHM 1/10W .5% AXIAL, Axial, * 查看
M55342K06B243ART0 M55342K06B243ART0 Vishay Dale, RES SMD 243 OHM 0.1% 0.15W 0705, 0805 (2012 Metric), * 查看
D38999/24FB98AA D38999/24FB98AA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-25S-18.432000T
D# SIT1602BI-33-25S-18.432000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 18.432MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-25S-18.432000T)
SIT1602BI-33-25S-18.432000T
D# 1473-SIT1602BI-33-25S-18.432000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 18.4320MHZ H/LV-CMOS