| 零件编号 | SIT1602BI-33-25N-32.768000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BI-33-25N-32.768000X D# SIT1602BI-33-25N-32.768000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-25N-32.768000X) |
SIT1602BI-33-25N-32.768000X D# 1473-SIT1602BI-33-25N-32.768000X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS |