购买 SIT1602BI-33-25N-3.570000Y | SIT1602BI-33-25N-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25N-3.570000Y
SIT1602BI-33-25N-3.570000Y
SIT1602BI-33-25N-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25N-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25N-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25N-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25N-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25N-3.570000Y?
hotUC3832N UC3832N Texas Instruments, IC REG CTRLR SGL 2V 14-DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
hotCY26049ZXI-36 CY26049ZXI-36 Cypress Semiconductor Corp, IC CLOCK GEN 3.3V 16-TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
95J110E 95J110E Ohmite, RES 110 OHM 5W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RNC55H15R0BSRSL RNC55H15R0BSRSL Vishay Dale, RES 15 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNF14DTC196K RNF14DTC196K Stackpole Electronics Inc., RES 196K OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
CIR070-20-8SF80 CIR070-20-8SF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 6POS JAM NUT SKT, -, * 查看
ACC43DPRH ACC43DPRH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-25N-3.570000Y
D# SIT1602BI-33-25N-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-25N-3.570000Y)
SIT1602BI-33-25N-3.570000Y
D# 1473-SIT1602BI-33-25N-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS