购买 SIT1602BI-33-25E-77.760000Y | SIT1602BI-33-25E-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25E-77.760000Y
SIT1602BI-33-25E-77.760000Y
SIT1602BI-33-25E-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25E-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25E-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25E-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25E-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25E-77.760000Y?
SIT1602BI-21-33E-33.333330G SIT1602BI-21-33E-33.333330G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
592D686X06R3B2T20H 592D686X06R3B2T20H Vishay Sprague, CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1611, 1611 (4028 Metric), * 查看
C331C823FAG5TA C331C823FAG5TA KEMET, CAP CER RAD 82NF 250V C0G 1%, -, * 查看
1812Y2500100KFT 1812Y2500100KFT Knowles Syfer, CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
BZX84C6V2ET1G BZX84C6V2ET1G ON Semiconductor, DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT23-3, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
ELM 5-090 ELM 5-090 Bivar Inc., LED MT SR VERT X 0.090" 3MM 2LD, -, * 查看
1734 1734 Adafruit Industries LLC, NEOPIXEL DIFFUSED 8MM THROUGH-HO, -, * 查看