购买 SIT1602BI-33-25E-66.666000T | SIT1602BI-33-25E-66.666000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-25E-66.666000T
SIT1602BI-33-25E-66.666000T
SIT1602BI-33-25E-66.666000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-25E-66.666000T Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-25E-66.666000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-25E-66.666000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-25E-66.666000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-25E-66.666000T?
SIT8208AI-3F-33E-24.000000Y SIT8208AI-3F-33E-24.000000Y SiTime, OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-23-30N-31.250000E SIT1602BI-23-30N-31.250000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
C1812C224G3JACAUTO C1812C224G3JACAUTO KEMET, CAP CER 1812 220NF 25V U2J 2%, -, * 查看
hotS-1170B35UC-OTUTFG S-1170B35UC-OTUTFG SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 3.5V 800MA SOT89-5, SOT-89-5/6, * 查看
RNCF0805DTE649K RNCF0805DTE649K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 649K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MCR03ERTJ150 MCR03ERTJ150 Rohm Semiconductor, RES SMD 15 OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ETQ-P3M1R5KVN ETQ-P3M1R5KVN Panasonic Electronic Components, FIXED IND 1.5UH 9.1A 12.1 MOHM, 2-SMD, J-Lead, * 查看
0395935112 0395935112 Molex, LLC, 5.0MM EUROBLOCK PC RA GRN 10A 12, -, * 查看
3076206 3076206 Phoenix Contact, TERM BLK NEMA 3POS GRAY, -, * 查看
TVS06RK-21-11HD-LC TVS06RK-21-11HD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE, -, * 查看
PDM2-S24-S12-S PDM2-S24-S12-S CUI Inc., CONVERT DC/DC 2W 12V 167MA OUT, 6-SIP Module, 4 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-25E-66.666000T
D# SIT1602BI-33-25E-66.666000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-25E-66.666000T)
SIT1602BI-33-25E-66.666000T
D# 1473-SIT1602BI-33-25E-66.666000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS