购买 SIT1602BI-33-18S-40.500000X | SIT1602BI-33-18S-40.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-18S-40.500000X
SIT1602BI-33-18S-40.500000X
SIT1602BI-33-18S-40.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 4
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-18S-40.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-18S-40.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-18S-40.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-18S-40.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-18S-40.500000X?
hotBC807-16W-7 BC807-16W-7 Diodes Incorporated, TRANS PNP 45V 0.5A SC70-3, SC-70, SOT-323, * 查看
CYG2001 CYG2001 IXYS Integrated Circuits Division, IC MOD DAA FULL-WAVE DETECT PCB, 18-DIP Module (0.850", 21.59mm), 11 Leads, * 查看
CMF70374K00FHEA CMF70374K00FHEA Vishay Dale, RES 374K OHM 1.75W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-S1TF3920U ERJ-S1TF3920U Panasonic Electronic Components, RES SMD 392 OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
CR0805-FX-1583ELF CR0805-FX-1583ELF Bourns Inc., RES SMD 158K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW0805390KFKEA CRCW0805390KFKEA Vishay Dale, RES SMD 390K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
TNPW08054K02BEEA TNPW08054K02BEEA Vishay Dale, RES SMD 4.02K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
3224W-1-104G 3224W-1-104G Bourns Inc., TRIMMER 100K OHM 0.25W SMD, -, * 查看
TMM-150-01-T-S-SM TMM-150-01-T-S-SM Samtec Inc., CONN HEADER 50POS SNGL 2MM SMD, -, * 查看
HR10A-10WTR-12S(73) HR10A-10WTR-12S(73) Hirose Electric Co Ltd, CONN RECEPT 12POS FEMALE SOLDER, -, * 查看
RBM30DTBI-S189 RBM30DTBI-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BI-33-18S-40.500000X
D# SIT1602BI-33-18S-40.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BI-33-18S-40.500000X)
SIT1602BI-33-18S-40.500000X
D# 1473-SIT1602BI-33-18S-40.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS