购买 SIT1602BI-33-18S-33.333000X | SIT1602BI-33-18S-33.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BI-33-18S-33.333000X
SIT1602BI-33-18S-33.333000X
SIT1602BI-33-18S-33.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BI-33-18S-33.333000X Packaging
Insepction
SIT1602BI-33-18S-33.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BI-33-18S-33.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BI-33-18S-33.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BI-33-18S-33.333000X?
SIT1602BC-21-30S-40.500000G SIT1602BC-21-30S-40.500000G SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 4, -, * 查看
416F27135ATT 416F27135ATT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
C330C112FAG5TA C330C112FAG5TA KEMET, CAP CER RAD 1.1NF 250V C0G 1%, -, * 查看
GJM0225C1E1R6CB01L GJM0225C1E1R6CB01L Murata, CAP CER 1.6PF 25V NP0 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
hotEL8300ISZ EL8300ISZ Intersil, IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
1824382 1824382 Phoenix Contact, TERM BLOCK RCPT 5POS 5.08MM, -, * 查看